כיצד לאהוב את עצמך בדיוק כפי שאת,

ולסיים אחת ולתמיד עם דיאטות שרק מורידות לך מהביטחון ולא מהמשקל?

גם אם את לא שלמה עם משקל גופך!

וגם אם כבר ניסית כל דיאטה בעבר!

יש נשים שהמסע שלהן מתחיל דווקא באמצע החיים.

מה הבראשית שלך?

ברוכה הבאה, אני מזמינה אותך להתחיל מבראשית, לא משנה באיזו נקודה את נמצאת בחיים.

אני עינת, והיום אני אוהבת את עצמי ושלמה עם כל מה שיש בי. גם עם המשקל והשומן. למעשה אני שלמה היום עם כל הפגמים. ולא הייתי מחליפה אפילו אחד.
את המשפט הזה לא יכולתי להגיד לפני 5 שנים. אפילו לא חלמתי שאני ארגיש ככה. בטח שלא חשבתי שאוכל לדבר על זה. הייתה לי זהות מאוד ברורה שניהלה אותי, הייתי ״השמנה״. ככה תיארו אותי כולם, וזו התכונה היחידה שהגדירה אותי: שמנה.

עשיתי דוקטורט בדיאטות, אין דיאטה בפלנטה שלא ניסיתי. אבל תמיד חזרתי לאותם הרגלים, עם אותם רגשי אשמה ורגשות שליליים כלפי עצמי, וכמובן השומן. מכירה את זה?
נקודת המפנה הגדולה שלי, שהצילה את חיי מהקצה אל הקצה, היתה כשבשרו לי – שאני עומדת למות.
כן כן, מסתבר שגם לגוף יש גבול.

אז עברתי ניתוח, והגוף התנהג יפה אבל הנפש עוד לא הפנימה והרגלי האכילה הרגשית שלי חזרו לסורם. מה שהוביל לסיבוכים ולניתוח שני.

לימים ובעזרה של אנשי מקצוע, הצלחתי להוריד 54 ק״ג. הורדתי מעצמי משקל של בנאדם!
עם הזמן הבנתי שסבלתי מהמשקל ומאכילה רגשית אבל גם מאמונות. אמונות שקיימות בי מילדות לגבי התפקיד שלי בעולם.

האמונות האלה ניהלו אותי, את הרגשות שלי ואת תפיסת המציאות שלי. האמונות האלה גרמו לי לא לאהוב את עצמי וכמעט הרגו אותי.
בעקבות הטיפולים שעברתי, ובזכות הרצון להחזיר את השליטה על חיי בחזרה לידיים שלי, נחשפתי והתחלתי לחקור לעומק את קלפי החיות של האינדיאנים, עולם השמאניזם, תטא הילינג והמעגלים השמאנים. כל אלו העניקו לי את הכלים לסלול את מסלול החיים כפי שאני בוחרת, מתוך מודעות, אהבה וחמלה עצמית ואפשרו לי לרפא את עצמי ולחיות בהשלמה ובקבלה עצמית.

ואת, מה איתך?
אם גם את מנסה כבר הרבה זמן לעשות את השינוי,
אם הדרך שאת צועדת בה לא מרגישה לך כמו בית,
אם את מתוסכלת מהמשקל ומרגישה שהגעת לקצה- אני כאן כדי להגיד לך שהבעיה שלך היא המתנה שלך, וללמד אותך שלא סתם הגעת לנקודה הזו, זו ההזדמנות שלך להתחיל מבראשית.

כיצד להיפטר מהאכילה הרגשית ולהתחבר לאכילה מודעת?

כבר מגיל קטן אנו רגילים לחבר בין רגש לאוכל: “מרגיש בלחץ לפני מבחן? תאכל שוקולד”, “אם תתנהג יפה תקבל ממתק” וכך הלאה. לאורך היום אנו מקבלים בין עשרות למאות החלטות הקשורות באוכל שלנו ובמה שאנחנו מכניסים לפה. לרוב, מבלי לשים לב, אנו אוכלים מתוך רגש ולא בצורה מושכלת וזה מוביל אותנו למצב שנקרא אכילה רגשית. אכילה רגשית יכולה להוביל להשמנה ו/או אי סדרים בריאותיים בסופו של דבר. פיתוח מודעות לנושא והיכולת לסגל לנו כלים מהירים להתמודדות וקבלת החלטות בנוגע לאוכל שלנו ו/או שליטה על הרגשות שלנו יעזרו לנו לטפל בנושא.

מהי הסיבה שאנחנו בדיאטה ועדיין לא יורדים במשקל?

יש כמה סיבות שבגינן ייתכן ואתם עושים דיאטה ועדיין לא מורידים במשקל. זה יכול להיות תפריט תזונתי לא נכון, עניינים בריאותיים המשפיעים על גופכם, גנים, מחסור בשעות שינה ועוד. בין הסיבות הידועות ביותר היא כאשר אנו נוטים להיות מושפעים מאכילה רגשית יתר על המידה בחיינו. כך למשל – במידה ואנו עצבניים או לחוצים, אנו אומרים לעצמנו “לעזאזל עם זה… אני אוכל…” והולכים וטורפים דלי גלידה או כל דבר אחר. אכילה מסוג זה עשויה לגרום לאי סדרים בדיאטה שלכם ובכלל לאכילה של דברים משמינים בכמויות גדולות ומבלי שתשימו לכך לב אתם לא רק לא תצליחו להוריד במשקל אלא גם תעלו במשקל.

מודעות מביאה אותנו להבין מהן הנקודות שבהן אנחנו ממשיכות לאכול כדי לשכוח מכאב או כעס.

מומחים רבים בנושא שין אכילה רגשית להשמנה מסבירים כי חשוב להגיע למצב שאנו אוכלים בצורה תבונית ולא רגשית. לדעת בדיוק מה אנו מכניסים לפה, מתי ואיך זה משפיע על המטרות שלנו. לאחר פיתוח המודעות לנושא, חשוב יהיה לקבל החלטה בתזמון הנכון. לדוגמה: כאשר אתם כועסים או לחוצים, במקום לפרק את המקרר, נסו לדבר עם חבר קרוב או לעשות פעילות ספורטיבית שתפחית את הלחץ. היו מודעים למצב הרגשי שאתם נמצאים בו, לכך שאוכל הוא לא הפתרון, נסו למצוא אלטרנטיבה אחרת לאזן את הרגש שלכם ואז לאכול בצורה מושכלת בהתאם לצרכי הגוף שלכם.

בתהליך איתי אנחנו בודקים יחד איפה את שמה את האנרגיה שלך באכילה הרגשית,

איזה מענה רגשי את נותנת לעצמך דרך אוכל, והכי חשוב איך ניתן לשחרר אותו!

אני רוצה להזמין אותך לתהליך עוצמתי שישנה את חייך

ויגרום לך לאהוב את עצמך בכל מחיר,

להשלים עם מי שאת ולהפסיק להילחם בעצמך

והכי חשוב, לשמור על עצמך!

בתהליך עקבי ומסודר, נשחרר את החסמים שלך, את האמונות המגבילות, את הפחדים או חוסר הביטחון ונבנה את הגרסא הטובה ביותר שלך, את מי שאת באמת

ואת מי שאת מבראשית!

אם את מרגישה:

אז אני רוצה להגיד לך כמה דברים:

לשיחת ייעוץ ראשונה ללא עלות ולבדיקת

התאמה לתכנית שלי, השאירי פרטים בטופס ונדבר בהקדם:

מי אני?

אני עינת, והיום אני אוהבת את עצמי ושלמה עם כל מה שיש בי. גם עם המשקל והשומן. למעשה אני שלמה היום עם כל הפגמים. ולא הייתי מחליפה אפילו אחד.

את המשפט הזה לא יכולתי להגיד לפני 5 שנים. אפילו לא חלמתי שאני ארגיש ככה. בטח שלא חשבתי שאוכל לדבר על זה. היתה לי זהות מאוד ברורה שניהלה אותי, הייתי ״השמנה״. ככה תיארו אותי כולם, וזו התכונה היחידה שהגדירה אותי: שמנה.

היום אני מלווה, מלמדת ומרצה לנשים איך להתחבר לאור הפנימי ולאהבה הפנימית וליצור שינוי באמצעות מפות אינדיאניות, קלפי המנדלות שלי
(זמן גדילה) ושילוב כלי העצמה נוספים.

×
×

עגלת קניות

וואטסאפ
צריכים עזרה?
Scan the code
בראשית אהבה
היי
אפשר לשוחח גם בוואטסאפ :)